-~*-~* Sanal Hogwarts *-~*-~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
-~*-~* Sanal Hogwarts *-~*-~

Sanal Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okuluna Hoş Geldiniz... Sihirli Günler Sizi Bekliyor... Burada Kendinizi Gerçek Bir Büyücü Gibi Hissedebilirsiniz... Bu Sitede Profesör Olabilirsiniz, Öğrenci Olabilirsiniz ve Hatta Karanlık Lord Bile Olabilirsiniz...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Layla Amy Snape

2 posters
YazarMesaj
Layla Amy Snape
1. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
1. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
Layla Amy Snape

Kadın
Büyücülük Gücü :
Layla Amy Snape Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Layla Amy Snape Right_bar_bleue

Uçuş Gücün :
Layla Amy Snape Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Layla Amy Snape Right_bar_bleue

Layla Amy Snape Empty
MesajKonu: Layla Amy Snape   Layla Amy Snape Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 6:21 pm

Ad Soyad:Layla Amy Snape
Kişisel Özellikler:cesur,maceralı
Fiziksel Özellikler:uzun boylu sarı saçlı mavi gözlü
Örnek Rp[En az 7 satır]: başka bi sitedeki rpm
Lily trenden daha yeni inmişti. Ayakları uyuşmuş , çok yorgun bir görünüşü olsada aslında çokmutlu ve heyecanlıydı birazda korkuyordu. Lily ilk kez geldiği bu koskocaman görkemli bir şatoda hiç arkadaş edinemayip yanlız kalırsa? Lily yavaşça bir adım ileriye gitti ve kendi kendine

"Aman Lily kendi kendine ne düşünüyorsun sen şimdi okulundaki dersleri düşün"

Derkende yürüyordu. Diyerleriyle beraber o koskocaman şatoya girdiler. Merdivenlerden çıkarlarken bir bayan genç birisiydi öğrencilere dönüp

"Beni izleyin"

Dedi ve çok büyük bir alana getirdi öğrencileri. Getirdiği yerde 4 masa hepi öğrenciler ve yiyeceklere doluydu. Biraz yürüdüler ve bi sandalyenin üzerinde esi püskü bir şapka vardı. Genç bayan elindki kağıtı açarak

"İsmini okuduklarım buraya gelicek bende ona seçmen şapkayı yerleştireceğim. Seçmen şapka sizi bölümlere yerleştirecek bunlar Gryffindor , Hufflepuff , Ravenclaw ve Slyterin. Okul dönemi içerisinde bölümünüz aileniz gibi olacak. Yaptığınız davranışlarla bölümünüze puan kazandıracakısınız. Yıl sonunda en çok puan kazanan bölüm , bölüm kupasını kazanacak."

Genç kadın yeniden bir nefez aldı ve

"Lily Grnger"

Lily biraz heyecanlandı. Yavaşca sndalyeye oturdu ve seçmen sapka öze başladı

"Çok zor gerçekten zor. Çok zekisin bunu sende biliyorsun çalışmayıda çok seviyorsun bu özelliğinde sana Rawenclaw çok yardım edecek!"

Dedi! Missie korkuya kapıldı ya seçmen şapkanın o iki dudağının arasından RAWENCLAW geçerse diye düşündü ama Rawenclaw da çok iyi bir bina diye düşündü tam Rawenclaw da olur derken seçmen şapka

"Ama Çok dürüst sün bu yüzden Hufflepuff ta olabilir! Ancak sende biliyorsun ki yeri geldiğinde çok sinsi ve kötüsün! Slytherin tam sana göre sen rahatca bir Slytherin olursun!"

Derdemen Missie heyecanlandı ve kendi kendine

"Allahım ben Slytherin olamam o kadar kötü değilim!"

Dedi. Seçmen şapka birden bağırdı. Missie çok korktu! Seçmen şapka

"Ama senin kadar Cesurlar çok nadir olur! Çok cesur olduğunu görüyorum zekanda süper Dürstsünde hafiften sinsilik var ama çok değil! Seni nereye koyucağımı buldum! GRYFFİNDOOOOR!

Missie çok rahatladı! Tam o sırada Gryffindor masasından çok heci bir çığlık Koptu.
Missie o çığlığa tekrar koptu ve Gryffindor masasına uzun uzun bakakaldı.
Gryfindor masasında ıslıklar şarkılar Oleeeyyy sesleri Missie yi çok mutlu etti.
Missie Gurur içerisinde Masaya oturdu ve tebrikleri kabul etti.
Rachel Amy Snape
Müdüre/Ravenclaw Bina Sorumlusu/KSKS Prof./Flourish ve Blotts Kitapçı S.
Müdüre/Ravenclaw Bina Sorumlusu/KSKS Prof./Flourish ve Blotts Kitapçı S.
Rachel Amy Snape

Kadın
Savaş Tarafın : Ö.y
Rp Partneri : Severus Snape
Aile : Lovegood ailesi
Patronusu : Unicorn
Kan Durumu : Safkan
Büyücülük Gücü :
Layla Amy Snape Left_bar_bleue900 / 100900 / 100Layla Amy Snape Right_bar_bleue

Uçuş Gücün :
Layla Amy Snape Left_bar_bleue900 / 100900 / 100Layla Amy Snape Right_bar_bleue

Galleon : 500

Layla Amy Snape Empty
MesajKonu: Geri: Layla Amy Snape   Layla Amy Snape Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 6:36 pm

Gryffindor
https://sanalhogwarts.forum.st

Layla Amy Snape
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Layla Amy Snape
» Layla Amy Snape
» Layla Amy Snape
» Severus Snape