-~*-~* Sanal Hogwarts *-~*-~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
-~*-~* Sanal Hogwarts *-~*-~

Sanal Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okuluna Hoş Geldiniz... Sihirli Günler Sizi Bekliyor... Burada Kendinizi Gerçek Bir Büyücü Gibi Hissedebilirsiniz... Bu Sitede Profesör Olabilirsiniz, Öğrenci Olabilirsiniz ve Hatta Karanlık Lord Bile Olabilirsiniz...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

->Kayıt Bürosu<-

2 posters
YazarMesaj
Kristin Snape
Ben Bu Güzelim Siteye Uymadığım İçin Banlandım
Kristin Snape

Kadın
Savaş Tarafın : [ÖY]
Rp Partneri : Niye herkes her site soruyor yok kardeşim yok sevgili mevgili zaten sana olsada söylemem
Aile : Snape Ailesi
Patronusu : Çatal Boynuzlu Geyik
Kan Durumu : Safkan
Büyücülük Gücü :
->Kayıt Bürosu<- Left_bar_bleue500 / 100500 / 100->Kayıt Bürosu<- Right_bar_bleue

Uçuş Gücün :
->Kayıt Bürosu<- Left_bar_bleue900 / 100900 / 100->Kayıt Bürosu<- Right_bar_bleue

->Kayıt Bürosu<- Empty
MesajKonu: ->Kayıt Bürosu<-   ->Kayıt Bürosu<- Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 7:41 pm

~~Kayıt için:

~~Ad:
~~Soyad:
~~Yas:
~~Bina:
~~Asa:
~~Rp:
~~Bu dersi seçmenizin nedeni:

Bunları doldurmanız yeterlidir.

Kristin Snape

Uçuş Profesörü/Hufflepuff Bina Sorumlusu
https://sanalhogwarts.forum.st/lejantlar-karakter-kartlar
Harry Sinan Potter
1. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
1. Sınıf Gryffindor Öğrencisi
Harry Sinan Potter

Erkek
Savaş Tarafın : Z.A.Y
Büyücülük Gücü :
->Kayıt Bürosu<- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100->Kayıt Bürosu<- Right_bar_bleue

Uçuş Gücün :
->Kayıt Bürosu<- Left_bar_bleue100 / 100100 / 100->Kayıt Bürosu<- Right_bar_bleue

->Kayıt Bürosu<- Empty
MesajKonu: Geri: ->Kayıt Bürosu<-   ->Kayıt Bürosu<- Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 12:29 am

Ad: Harry Sinan
Soyad: Potter
Yas: 14
Bina: Gryffindor
Asa: *Aydınlığın içindeki iyilik*
30 Cm dir. Esnektir. Defne ağacından yapılmıştır
Başarılı dersler..
Ksks
Zihinbend
Astronomi
Başarılıbüyüsü..
Accio
Rp: Bir gece vakti Harry Hogwartstaki sıcacık yatağından baykuş sesiyle uyandı.Saat gecenin 3üydü.Harry şaşkınlık ve uyku sersemliğiyle baykuşun ağzındaki küçük zarfı aldı.Zarfın arkasında Dumbledore'un el yazısı vardı.Zarfı açarken içinde tuhaf bir his uyandı.Zarfta "Hemen Minevra!ya haber ver.Anahtarla seni esrar dairesine yollasın" yazıyordu.Harry telaşla mektubu bir daha okudu ve hemen profesörü kaldırıp mektubu verdi.Minevra'da hemen mektupta yazanları yapmaya başladı Harry'nin içindeki o tuhaf his şimdi korku ve heyecana bürünmüştü.5 dk sonra bakanlığa vardı.Fakat kimse yoktu.Sol taraftaki kapıdan Dumbledore belirdi. Harry rahatlamış görünüyordu ancak sağ taraftaki kapıdan Dumbledore yine çıktı.Harry ne yapacağını şaşırdı. Ah demek geldin ama daha ziyafet başlamadı biraz daha sabret yakında sıra onada gelicek dedi soltaraftaki Dumbledore.Hemen asasını kaldırıp bir lanet yolladı.Sağdaki Dumbledore Harry'e sırıtarak ortadan kayboldu.Harry çok geçmeden sol taraftakinin Voldemort olduğunu farketti ve bir kaya yığınının arkasına saklandı.Voldemort onu ararken aniden arkasında Dumbledore yine belirip onu Harry'nin gözleri önünde öldürdü.Harry hala şoktaydı.Dumbledore yanına gelip Artık geçti, artık yara izin hiç acımayacak,rahatlayabilirsin dedi.Ancak Harry hiçde rahatlamışa benzemiyordu ama Dumbledore Snape'in yaptığı iksirle onu kendine getirdi.Aradan tam 10 yıl geçti ve Harry'nin yara izi hiç acımadı.
Bu dersi seçmenizin nedeni: Tüm dünyanın tanıdığı harika bir Quidditch oyuncusu olmak.Tabi sizin sayenizde
http://www.harrysinanpotter.azbuz.com
Kristin Snape
Kristin Snape

Kadın
Savaş Tarafın : [ÖY]
Rp Partneri : Niye herkes her site soruyor yok kardeşim yok sevgili mevgili zaten sana olsada söylemem
Aile : Snape Ailesi
Patronusu : Çatal Boynuzlu Geyik
Büyücülük Gücü :
->Kayıt Bürosu<- Left_bar_bleue500 / 100500 / 100->Kayıt Bürosu<- Right_bar_bleue

Uçuş Gücün :
->Kayıt Bürosu<- Left_bar_bleue900 / 100900 / 100->Kayıt Bürosu<- Right_bar_bleue

->Kayıt Bürosu<- Empty
MesajKonu: Geri: ->Kayıt Bürosu<-   ->Kayıt Bürosu<- Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 2:56 pm

Alındın!Dersinde Başarılar
https://sanalhogwarts.forum.st/lejantlar-karakter-kartlar

->Kayıt Bürosu<-
1 sayfadaki 1 sayfası