-~*-~* Sanal Hogwarts *-~*-~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
-~*-~* Sanal Hogwarts *-~*-~

Sanal Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okuluna Hoş Geldiniz... Sihirli Günler Sizi Bekliyor... Burada Kendinizi Gerçek Bir Büyücü Gibi Hissedebilirsiniz... Bu Sitede Profesör Olabilirsiniz, Öğrenci Olabilirsiniz ve Hatta Karanlık Lord Bile Olabilirsiniz...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

***Başvuru***

2 posters
YazarMesaj
Severus Snape
Müdür/İksir Profösörü/Slytherin Bina S./Ollivanders Asa Dükkanı S.
Severus Snape

Erkek
Savaş Tarafın : [ÖY]
Rp Partneri : Rachel Amy Snape
Aile : Snape Ailesi
Patronusu : Gümüş Maral
Kan Durumu : Melez
Özel Yetenek : Çatal Dil
Büyücülük Gücü :
***Başvuru*** Left_bar_bleue900 / 100900 / 100***Başvuru*** Right_bar_bleue

Uçuş Gücün :

Galleon : 500

***Başvuru*** Empty
MesajKonu: ***Başvuru***   ***Başvuru*** Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 10:14 pm

Bunları EKSİKSİZ Dolduranların başvurusu değirlendirilecektir!

Ad:
Soyad:
Yaş[Rp]:
Örnek Rp[en az 20 satır]:
Kristin Snape
Ben Bu Güzelim Siteye Uymadığım İçin Banlandım
Ben Bu Güzelim Siteye Uymadığım İçin Banlandım
Kristin Snape

Kadın
Rp Partneri : Niye herkes her site soruyor yok kardeşim yok sevgili mevgili zaten sana olsada söylemem
Patronusu : Çatal Boynuzlu Geyik
Kan Durumu : Safkan
Büyücülük Gücü :
***Başvuru*** Left_bar_bleue500 / 100500 / 100***Başvuru*** Right_bar_bleue

Uçuş Gücün :

***Başvuru*** Empty
MesajKonu: Geri: ***Başvuru***   ***Başvuru*** Icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 11:38 pm

Ad:Kristin
Soyad:Snape
Yaş[Rp]:23
Örnek Rp[en az 20 satır]:Jimmy güçlerini farkında olmayan ve kendini muggle zanneden sihirsiz basit insanlardan zannediyordu.Ama değildi. Teyzesi Yogiheta bunu ona açıklayacaktı. Çünkü kendisi bir büyücüydü... Bir gün bayan Yogiheta "Jim arayıp ona gerçekleri söylemem gerek çocuk böyle daha fazla yaşayamaz" dedi ve Jim aradı.Jim'le güzel bir çay bahçesinde randevulaştı.Bütün gerçekleri açıklamak için sadece son bir kaç dakika kalmıştı.Jim hiç bir şeyden habersiz 2 kelimeyi duyunca hayatı birden değişecekti "Sen büyücüsün"lafı ya onu sevindirecekti yada üzecekti.Bunu anlamak için test etmek gerekirdi.Ama buna vakit yoktu. Tüm bunları bayan Yogiheta detaylı bir şekilde düşünürken birden Jim geldi. Bayan Yogiheta Jim sana söyliyeceklerimi dikkatle dinle ve sakın soru sorma "diyerek söze başladı "Senin annen bir insan değildi o farklıydı hemde çok farklıydı.O bir büyücüydü ve..." hemen Jim sözünü kesti: "Annem bir büyücü ise ben neyim Yogiheta teyze ben bir melez miyim yoksa başka bir şey bir çeşit hayvanmıyım büyücüleri anlamak gereçkten zor çünkü"Bayan Yogiheta:
"Lafımı lütfen kesme ayrıca melezsin senin zayıf noktan bu şimdi konuyu dağıtma.
Annen büyücüydü ama baban değildi biz büyücüler aramızda sihirsiz insanlara muggle diyoruz ve..."
"Sendemi büyücüsün ah Yogiheta teyze bana bunu niçin söylemedin?" "Lafımı kesmeyi bırakırmısın artık!" dedi çok sinirli bir şekilde. "
Neyse senin baban bir muggledı. Annen bir muggle'a aşık oldu herkes onu durdurmatya çalıştı ama o dinlemedi aşıklar aynen böyle yapar...ah..ah neyse şimdi önemli olan senin buradan gitmen gerekiyor çünkü burada kalmamalısın oraya gidip bilgilerini geliştirmen gerek Jimcim"
"Peki ama nereye?"
"Hogwarts'a"
"Orası neresi hiç bilmiyorum "
"Görünce öğrenirsin haydi trenimiz kalkmak üzere!"
Jim herşeyi bırakıp yepyeni bir dünyaya girmişti. Artık hayatı oyuncaklarla değil büyülerle olacaktı. Oyuncak asa satmayacaktı gerçek asa kullanıp büyü yapacaktı bunu yapabilmek için tabikide eğitim alması gerekiyordu daha şimdiden içi kıpır kıpır oluyor heyecanlanıyordu kim bilir okulda neler hissedecekti...
https://sanalhogwarts.forum.st/lejantlar-karakter-kartlar
Severus Snape
Severus Snape

Erkek
Rp Partneri : Rachel Amy Snape
Patronusu : Gümüş Maral
Kan Durumu : Melez
Özel Yetenek : Çatal Dil
Büyücülük Gücü :

Uçuş Gücün :

Galleon : 500

***Başvuru*** Empty
MesajKonu: Geri: ***Başvuru***   ***Başvuru*** Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 10:11 am

ALINDIN KRİSTİN SNAPE...

***Başvuru***
1 sayfadaki 1 sayfası